Biogram Postaci z tego okresu
 Józef Maksymilian Ossoliński h. Topór      Portret Józefa Maksymiliana Ossolińskiego" Jana Maszkowskiego.

Józef Maksymilian Ossoliński h. Topór  

 
 
Biogram został opublikowany w 1979 r. w XXIV tomie Polskiego Słownika Biograficznego.
 
 
 
Spis treści:
 
 
Biogram naukowy jest dostępny wyłącznie w drukowanej wersji PSB. Zapraszamy do zapoznania się z innymi dostępnymi materiałami.
 
 
 

  

 
 

Powiązane zdjęcia

 

Powiązana pozycja biblioteki

Józef Maksymiljan Ossoliński : człowiek i pisarz, 1928,
Gubrynowicz Bronisław
Dostępne na: polona.pl
Gubrynowicz Bronisław. Józef Maksymiljan Ossoliński : człowiek i pisarz. 1928,
Dostępne na: polona.pl
Wieczory Badeńskie czyli Powieści o strachach i upiorach z dołączeniem bajek i innych pism humorystycznych Józefa Maxymiliana hrabi z Tenczyna Ossolińskiego : z autentycznych autora rękopismów w Bibliotece imienia Ossolińskich dochowanych, 1852,
Ossoliński h. Topór Józef Maksymilian
Dostępne na: polona.pl
Ossoliński h. Topór Józef Maksymilian. Wieczory Badeńskie czyli Powieści o strachach i upiorach z dołączeniem bajek i innych pism humorystycznych Józefa Maxymiliana hrabi z Tenczyna Ossolińskiego : z autentycznych autora rękopismów w Bibliotece imienia Ossolińskich dochowanych. 1852,
Dostępne na: polona.pl
Zakład Narodowy imienia Ossolińskich, 1894,
Kętrzyński Wojciech
Dostępne na: polona.pl
Kętrzyński Wojciech. Zakład Narodowy imienia Ossolińskich. 1894,
Dostępne na: polona.pl

Chmura tagów

TAGI

Za pomocą tagów oznaczamy powiązania tematyczne postaci. Pozwalają one eksplorować serwis wg wybranych przez redakcję najważniejszych tematów dla danej postaci.

 
Za treści publikowane na forum Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności i są one wyłącznie opiniami osób, które je zamieszczają. Wydawca udostępnia przystępny mechanizm zgłaszania nadużyć i w przypadku takiego zgłoszenia Wydawca będzie reagował niezwłocznie. Aby zgłosić post naruszający prawo lub standardy współżycia społecznego wystarczy kliknąć ikonę flagi, która znajduje się po prawej stronie każdego wpisu.
 
     
Uzywamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Informację o realizacji Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) przez FINA znajdziesz tutaj.