Biogram Postaci z tego okresu
 Spytek Melsztyński (z Melsztyna Melsztyński) h. Leliwa      odcisk pieczęci Spytka z Melsztyna, Wojewody i Starosty Krakowskiego, przywieszony do dokumentu z 13 grudnia 1390 - w zbiorach Biblioteki Kórnickiej PAN - sygn.: Dypl. 137 - źródło kopii cyfrowej: platforma.bk.pan.pl - fragment

Spytek Melsztyński (z Melsztyna Melsztyński) h. Leliwa  

 
 
ok. poł. XIV w. - 1399
Biogram został opublikowany w 1975 r. w XX tomie Polskiego Słownika Biograficznego.
 
 

Chmura tagów

TAGI

Za pomocą tagów oznaczamy powiązania tematyczne postaci. Pozwalają one eksplorować serwis wg wybranych przez redakcję najważniejszych tematów dla danej postaci.

 
Za treści publikowane na forum Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności i są one wyłącznie opiniami osób, które je zamieszczają. Wydawca udostępnia przystępny mechanizm zgłaszania nadużyć i w przypadku takiego zgłoszenia Wydawca będzie reagował niezwłocznie. Aby zgłosić post naruszający prawo lub standardy współżycia społecznego wystarczy kliknąć ikonę flagi, która znajduje się po prawej stronie każdego wpisu.
 
     
Uzywamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Informację o realizacji Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) przez FINA znajdziesz tutaj.