Biogram Postaci z tego okresu
 Elżbieta Drużbacka (z domu Kowalska)      Elżbieta Drużbacka, wizerunek na podstawie ilustracji opubikowanej w tomiku "Poezye", t.1, wydanego w Lipsku w 1837 r.

Elżbieta Drużbacka (z domu Kowalska)  

 
 
ok. 1695 - 1765-03-14
 
Biogram został opublikowany w latach 1939-1946 w V tomie Polskiego Słownika Biograficznego.
 
 
 
Spis treści:
 
 
Biogram naukowy jest dostępny wyłącznie w drukowanej wersji PSB. Zapraszamy do zapoznania się z innymi dostępnymi materiałami.
 
 
 

  

 
 

Powiązane zdjęcia

 

Powiązana pozycja biblioteki

Poezye.... T. 1, 1837,
Drużbacka Elżbieta
Dostępne na: polona.pl
Drużbacka Elżbieta. Poezye.... T. 1. 1837,
Dostępne na: polona.pl
Poezye.... T. 2, 1837,
Drużbacka Elżbieta
Dostępne na: polona.pl
Drużbacka Elżbieta. Poezye.... T. 2. 1837,
Dostępne na: polona.pl
Zbior rytmow duchownych panegirycznych, moralnych i swiatowych [...] Elzbiety [...] Druzbackiey [...], 1752,
Drużbacka Elżbieta
Dostępne na: polona.pl
Drużbacka Elżbieta. Zbior rytmow duchownych panegirycznych, moralnych i swiatowych [...] Elzbiety [...] Druzbackiey [...]. 1752,
Dostępne na: polona.pl
Historya chrzescianska xiężny Elefantyny Eufraty dowcipnym przemysłem ś.p. [...] Elżbiety z Kowalskich Druzbacki skarbnikowy ziemi zydaczewskiey w wierszu polskim dokładnie ułozona, dla potomney sprawczyny pamiątki do druku podana., 1769,
Drużbacka Elżbieta
Dostępne na: polona.pl
Drużbacka Elżbieta. Historya chrzescianska xiężny Elefantyny Eufraty dowcipnym przemysłem ś.p. [...] Elżbiety z Kowalskich Druzbacki skarbnikowy ziemi zydaczewskiey w wierszu polskim dokładnie ułozona, dla potomney sprawczyny pamiątki do druku podana.. 1769,
Dostępne na: polona.pl

Chmura tagów

TAGI

Za pomocą tagów oznaczamy powiązania tematyczne postaci. Pozwalają one eksplorować serwis wg wybranych przez redakcję najważniejszych tematów dla danej postaci.

 
Za treści publikowane na forum Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności i są one wyłącznie opiniami osób, które je zamieszczają. Wydawca udostępnia przystępny mechanizm zgłaszania nadużyć i w przypadku takiego zgłoszenia Wydawca będzie reagował niezwłocznie. Aby zgłosić post naruszający prawo lub standardy współżycia społecznego wystarczy kliknąć ikonę flagi, która znajduje się po prawej stronie każdego wpisu.
 
     
Uzywamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Informację o realizacji Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) przez FINA znajdziesz tutaj.