Polacy na krańcach świata

Dzięki nim lepiej poznaliśmy świat, choć oni sami zwykle są mało znani we własnym kraju. Niewiele się o nich mówi, nie pamiętamy ich zasług i traktujemy jakby wciąż byli gdzieś daleko. Z okazji stulecia niepodległości warto przypomnieć osoby, które zwiedziły, przemierzyły i zbadały świat. Gdy Polska powracała na mapy Europy, oni dla nas odkrywali niezbadane rejony świata. [...]

Dzięki nim lepiej poznaliśmy świat, choć oni sami zwykle są mało znani we własnym kraju. Niewiele się o nich mówi, nie pamiętamy ich zasług i traktujemy jakby wciąż byli gdzieś daleko. Z okazji stulecia niepodległości warto przypomnieć osoby, które zwiedziły, przemierzyły i zbadały świat. Gdy Polska powracała na mapy Europy, oni dla nas odkrywali niezbadane rejony świata.

 

Czytaj dalej Zwiń tekst
Wszystkie kolekcje (6)
Autorem kolekcji jest: Maciej
 
 
1 2 3 4
Uzywamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Informację o realizacji Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) przez FINA znajdziesz tutaj.